Avrasya Denetim
TR / EN

AVRASYA DENETİM HAKKINDA

Avrasya Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.'de kurucu ortakların dışında, konusunda uzman, uzun yıllar Maliye Bakanlığı, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlıkları, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Sermaye Piyasası Kurulu, kamu ve özel sektör bankalarında yönetici ve denetçi olarak üst düzey görevler yapmış saygın kişilerle, YMM, denetçi (SMMM) ve denetçi yardımcılarından oluşmaktadır.

Güvene dayanan ve etik değerlere bağlı ilişki, en iyi , pratik ve yüksek kalitede çözümler, dünya çapında hizmetler hedefliyoruz.

Avrasya olarak gelişime açık olmanın ve ekip çalışmasının önemini ve bu noktadaki sorumluluğumuzu biliyoruz.

Bağımsızlık, şeffaflık, güven ve tutarlılık, bağımsız denetimin ana hedefidir. Uzmanlık alanımız olan bağımsız denetimde bugüne kadar bu hedeflere ulaşmakta ki başarımız, bugün itibariyle bu konuda ki haklı gururumuza sağlam bir temel teşkil etmektedir. Bu alanda hedeflerimizi, planlarımızı ve standartlarımızı en üst seviyede belirledik. Bunun için müşterilerimizin haklı tercih sebebiyiz.

MİSYON - VİZYON

Misyonumuz: Bağımsızlığı, şeffaflığı ve etik değerleri ön plana alan ulusal ve uluslar arası denetim, finansal raporlama ve eğitim standartlarına uygun faaliyet gösteren ve toplumsal çıkarları her şeyin üstünde tutan bir anlayışla ekonomik faaliyetlerin denetimini yapmaktır.

Vizyonumuz: Bağımsız denetimin saygın, ilkeli, dinamik ve daimi bir parçası olmaktır.

 
FAYDALI LINKLER
 
FİNANSAL BİLGİLER
Döviz Alış Satış
USD
EURO
POUND